EN   DE   PL

 

START      O KANCELARII      OFERTA      ZASADY ROZLICZEŃ      ZESPÓŁ      PUBLIKACJE      AKTUALNOŚCI      KONTAKT

- ZESPÓŁ -

Radca Prawny dr Małgorzata Magdziarczyk

   Studia prawnicze magisterskie ukończyła na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na tym samym Wydziale odbyła studia doktoranckie i obroniła pracę doktorską uzyskując stopień naukowy doktora nauk prawnych. Jest absolwentką podyplomowych studiów z zakresu Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Od ukończenia studiów magisterskich praktykowała specjalizując się w prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej i świadczeniu usług doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych. Jej specjalnościami są prawo cywilne i postępowania cywilnego, prawo pracy, prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze, prawo administracyjne i postępowania administracyjnego, prawo Unii Europejskiej oraz prawo konstytucyjne. Jako adiunkt wykłada na uczelniach wyższych. Jest  wpisana na listę mediatorów w sprawach cywilnych i gospodarczych przy Krajowym Sądzie Arbitrażowym. Jako mediator figuruje na listach mediatorów przy Sądach Okręgowych na terenie całego kraju. Jest autorką kilkunastu publikacji i monografii.  

   Zespół naszej Kancelarii stanowią wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin prawa, co pozwala nam oferować Klientom profesjonalną i  kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie.
  
Prowadzimy stałą współpracę z renomowaną kancelarią notarialną w Opolu Kancelaria Notarialna Renata Palej Katarzyna Ostrowska Notariusze Sp. p. Dzięki tej współpracy zapewniamy Klientom obsługę prawną w szerokim zakresie.
   Współpracujemy z organami egzekucyjnymi, co gwarantuje nam efektywne prowadzenie windykacji.