EN   DE   PL

 

START      O KANCELARII      OFERTA      ZASADY ROZLICZEŃ      ZESPÓŁ      PUBLIKACJE      AKTUALNOŚCI      KONTAKT

- ZESPÓŁ -

Radca Prawny dr Małgorzata Magdziarczyk

   Studia prawnicze magisterskie ukończyła na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na tym samym Wydziale odbyła studia doktoranckie i obroniła pracę doktorską uzyskując stopień naukowy doktora nauk prawnych. Jest absolwentką podyplomowych studiów z zakresu Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Od ukończenia studiów magisterskich praktykowała specjalizując się w prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej i świadczeniu usług doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych. Jej specjalnościami są prawo cywilne i postępowania cywilnego, prawo pracy, prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze, prawo administracyjne i postępowania administracyjnego, prawo Unii Europejskiej oraz prawo konstytucyjne. Jako adiunkt wykłada na Politechnice Opolskiej. Jest wpisana na listę mediatorów w sprawach cywilnych i gospodarczych przy Krajowym Sądzie Arbitrażowym. Jako mediator figuruje na listach mediatorów przy Sądach Okręgowych na terenie całego kraju. Znajduje się na liście radców prawnych występujących w charakterze pełnomocnika przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. To autorka kilkunastu publikacji i monografii. Jako radca prawny własną praktykę zawodową - Kancelarię Radcy Prawnego prowadzi, od 2009 roku. 

   Zespół naszej Kancelarii stanowią wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin prawa, co pozwala nam oferować Klientom profesjonalną i  kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Prowadzimy stałą współpracę z doradcami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami notarialnymi, a dzięki tej współpracy zapewniamy Klientom obsługę prawną w szerokim zakresie. Współpracujemy z organami egzekucyjnymi, co gwarantuje nam efektywne prowadzenie windykacji.