- ZESPÓŁ -

Radca Prawny dr Małgorzata Magdziarczyk

W działaniu bliska jest mi myśl, że ludzie mogą zapomnieć co do nich mówiłeś, mogą też zapomnieć co dla nich zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego jak się dzięki tobie czuli.

   Studia prawnicze magisterskie ukończyła na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na tym samym Wydziale odbyła studia doktoranckie i obroniła pracę doktorską uzyskując stopień naukowy doktora nauk prawnych. Jest absolwentką podyplomowych studiów z zakresu Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Od ukończenia studiów magisterskich praktykowała specjalizując się w prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej i świadczeniu usług doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych. Jej specjalnościami są prawo cywilne i postępowania cywilnego, prawo pracy, prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze, prawo administracyjne i postępowania administracyjnego, prawo Unii Europejskiej oraz prawo konstytucyjne. Jako adiunkt wykłada na Politechnice Opolskiej. Jest wpisana na listę stałych mediatorów sądowych prowadzoną przez Sąd Okręgowy w Opolu oraz na listę mediatorów w sprawach cywilnych i gospodarczych prowadzoną przez Krajowy Sąd Arbitrażowy w Warszawie. Znajduje się na liście radców prawnych występujących w charakterze pełnomocnika przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. To autorka kilkudziesięciu publikacji i monografii. Jako radca prawny własną praktykę zawodową - Kancelarię Radcy Prawnego prowadzi, od 2009 roku. 

 

Specjalista ds. prawa administracyjnego i cudzoziemców mgr Natalia Honcza

W działaniu inspirują mnie słowa Boba Marleya, że nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem, jakie masz.

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Prawa i Administracji. Słuchaczka studiów podyplomowych „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro”, za ukończenie, których otrzymała dyplom Narodowego Banku Polskiego i Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Prawa i Administracji. Specjalistka w zakresie prawa cudzoziemców, posiadająca zarówno szeroką wiedzę jaki i wieloletnie, bogate doświadczenie zdobyte w związku z pracą w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na stanowisku wymagającym ciągłego kontaktu i współpracy z Konsulatami i Ambasadami RP w krajach azjatyckich. Skutecznie prowadzi postępowania z zakresu uzyskania wiz, zaproszeń, zezwoleń na pracę, legalizacji pobytu na terenie RP, oraz uzyskania obywatelstwa polskiego. W ciągu roku kalendarzowego kilka miesięcy pracuje i mieszka w Dubaju, co umożliwia bezpośredni kontakt klientów z Zjednoczonych Emiratów Arabskich z naszą Kancelarią. Jest także ekspertem w procedurze ustalenia obywatelstwa niemieckiego. W zakres jej zainteresowań wchodzi nadto ochrona danych osobowych. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

 

 

 

   Zespół naszej Kancelarii stanowią wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin prawa, co pozwala nam oferować Klientom profesjonalną i  kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie. Prowadzimy stałą współpracę z doradcami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami notarialnymi, a dzięki tej współpracy zapewniamy Klientom obsługę prawną w szerokim zakresie. Współpracujemy z organami egzekucyjnymi, co gwarantuje nam efektywne prowadzenie windykacji.