EN   DE   PL

 

START      O KANCELARII      OFERTA      ZASADY ROZLICZEŃ      ZESPÓŁ      PUBLIKACJE      AKTUALNOŚCI      KONTAKT

- ZESPÓŁ -

Radca Prawny dr Małgorzata Magdziarczyk

W działaniu bliska jest mi myśl, że ludzie mogą zapomnieć co do nich mówiłeś, mogą też zapomnieć co dla nich zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego jak się dzięki tobie czuli.

   Studia prawnicze magisterskie ukończyła na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na tym samym Wydziale odbyła studia doktoranckie i obroniła pracę doktorską uzyskując stopień naukowy doktora nauk prawnych. Jest absolwentką podyplomowych studiów z zakresu Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Od ukończenia studiów magisterskich praktykowała specjalizując się w prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej i świadczeniu usług doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych. Jej specjalnościami są prawo cywilne i postępowania cywilnego, prawo pracy, prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze, prawo administracyjne i postępowania administracyjnego, prawo Unii Europejskiej oraz prawo konstytucyjne. Jako adiunkt wykłada na Politechnice Opolskiej. Jest wpisana na listę stałych mediatorów sądowych prowadzoną przez Sąd Okręgowy w Opolu oraz na listę mediatorów w sprawach cywilnych i gospodarczych prowadzoną przez Krajowy Sąd Arbitrażowy w Warszawie. Znajduje się na liście radców prawnych występujących w charakterze pełnomocnika przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. To autorka kilkudziesięciu publikacji i monografii. Jako radca prawny własną praktykę zawodową - Kancelarię Radcy Prawnego prowadzi, od 2009 roku. 

 

   Zespół naszej Kancelarii stanowią wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin prawa, co pozwala nam oferować Klientom profesjonalną i  kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Prowadzimy stałą współpracę z doradcami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami notarialnymi, a dzięki tej współpracy zapewniamy Klientom obsługę prawną w szerokim zakresie. Współpracujemy z organami egzekucyjnymi, co gwarantuje nam efektywne prowadzenie windykacji.