- O KANCELARII -

Szanowni Państwo,

    Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzata Magdziarczyk jest rozpoznawalną marką z ugruntowaną pozycją na rynku usług prawniczych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług doradztwa prawnego i kompleksowej obsłudze prawnej dla Klientów Biznesowych oraz Klientów Indywidualnych (osoby fizyczne). Działamy nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Unii Europejskiej, a także możemy się pochwalić przedstawicielem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju.

    Grono stałych Klientów Kancelarii tworzą polskie i zagraniczne spółki prawa handlowego, spółki cywilne, spółdzielnie, instytucje kultury, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, podmioty prowadzące działalność rolniczą w tym grupy producentów rolnych, a także jednostki naukowe i instytucje kultury.

    System współpracy dostosowujemy do potrzeb Klientów. Proponujemy stałą kompleksową obsługę prawną lub pomoc w konkretnej sprawie. Dokładamy wszelkiej staranności aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza i nieustające dążenie do perfekcji w tym co robimy.

    Powołaniem i celem Kancelarii jest odpowiedzialne i skuteczne rozwiązywanie problemów naszych Klientów, dbanie o ich interesy, a także zapewnienie im cennego poczucia spokoju i bezpieczeństwa. Zawsze rzetelnie informujemy naszych Klientów o stanie ich spraw i możliwych do podjęcia działaniach, nie składamy obietnic bez pokrycia. Relację z naszymi Klientami opieramy na szczerości, wysoce szanując ich prawo do pełnej wiedzy o sytuacji, w której się znaleźli. Satysfakcję czerpiemy przede wszystkim z zaufania jakim obdarzają nas nasi Klienci oraz z ich zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. W naszym działaniu kierujemy się zasadą, że problemy Klientów są naszymi problemami, a ich sukcesy są jednocześnie naszymi sukcesami. Naszą misją jest profesjonalne doradztwo prawne i niesienie  pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi podejmować trudne wyzwania.  

   Serdecznie Państwa zapraszamy do podjęcia współpracy z nami i odwiedzenia naszej Kancelarii, która znajduje się w samym sercu pięknego Opola. Chcemy podkreślić, iż niezwykle cenimy sobie możliwość bezpośredniej rozmowy z Klientami w atmosferze spokoju przy filiżance aromatycznej kawy lub dobrej herbaty.